+372 5553 6525 info@blissest.com

Jooga ja Meditatsiooni
intensiivkursused Danieliga

 

05.05 – 08.05.16 Bliss Majas

 

 

NELJAPÄEV 05.05 kell 18:00-20:30 Satsang Bliss kohvikus.
Harukordse võimalusena saavad kõik huvilised osaleda Satsangil TASUTA!

Satsangi ajal tutvustab Daniel traditsioonilist Joogat ja juhendab ning viib läbi juhendatud meditatsiooni.
Tutvustusõhtu on väga kasulik neile, kes võtavad osa nädalavahetuse workshop´ist . Kindlasti on see inspiratsiooniks ka kõikidele erinevatel tasemetel joogidele, kes soovivad hingestada ja süvendada oma arusaamist ja praktikat joogast ning meditatsioonist.

Jooga ja Meditatsiooni Workshop
REEDE 06.05 18:00 – 21:00
LAUPÄEV 07.05 09:30 – 12:30 ja 15:30 – 18:30
PÜHAPÄEV 08.05 09:30 – 12:30

Sel nädalavahetuse workshop´il jagab Daniel nii olulisi praktikaid kui ka tutvustab sügavamaid dimensioone Hatha joogast. Lisaks hõlmab see ka Asana, Vinyasa, Pranayama, Mudra ja Bandha tehnikaid.
Samuti suunab Daniel meditatsioone ja õpetab, kuidas siduda mõtteid, tundeid ja maailma enda ümber, mis aitavad teil toime tulla tänaste väljakutsetega.

PÜHAPÄEV 08.05. 14:00-17:00 Tee tseremoonia (50€)
Selle 3-tunnise “Tee ja meditatsiooni Tseremoonia” vältel jagab Daniel oma kirge Puerh tee vastu. Iga osaleja saab keraamilise teeserviisi komplekti ja 2 sorti teed, ( jagub 40´ks tee tseremooniaks), et saaksite jätkata enda meditatsiooni ja tee tseremooniaid kodus.
Sul on võimalus õppida seost tee ja meditatsiooni vahel ning kuidas valmistada tass teed tseremoonia jaoks.
Lisaks jagab Daniel haruldasi, eksklusiivseid ja vanaja teesid.
See seminar on avatud kõigile huvilistele, kuid eelisjärjekorras on workshop´il osalejad. Kohtade arv on piiratud, soovitav on kindlasti broneerida koht ette, et tagada üritusel osalemine.

Lisa informatsioon:
Neljapäevane Satsang on TASUTA, kuid annetused on teretulnud. Kõik tehtud annetused lähevad Daniel´i fondi, et jätkata Jooga ja Meditatsiooni uurimist.

Workshop´il osalemistasu on 175€, aga tasudes enne 15. aprilli, on maksumus 160€.
Ettemaksuga tasutud raha ei tagastata..
Tee tseremoonia pühapäeva pärastlõunal maksab 50€, selle tasumine toimub kohapeal sularahas. (Vajalik eelnev registreerimine)
Kogu täpsem informatsioon aadressil konverentsid@blissest.ee
Üritust korraldab Bliss Maja.

DANIEL elas ja harjutas Himaalaja koobastes ning võeti vastu iidse vendluse joogidesse oma guru poolt 2000 aasta alguses. Alates sellest ajast on ta õppinud joogat, meditatsiooni ja Tantraid suurmeistrite käe all Indias. Ta on jaganud oma teadmisi algajatega, joogidega ja jooga õpetajatega üle kogu maailma. Juba 10 aastat on ta pidanud jooga stuudiot oma sünnimaal Rootsis. Alates 2011. aastast elab ta Chiang Mai´l, kui ta parajasti ei õpi oma guru juures Indias või ei reisi ringi rahvusvaheliselt, et jagada oma iidseid tavasid traditsioonilisest joogast.
Rohkem informatsiooni leiate aadressilt: www.yogadaniel.com

 

REGISTREERI ENNAST ÜRITUSELE SIIN