Korteri ost kodulaenuga

Võrdlema
Saamise aeg Maksimum summa Intressimäär(%)* Min Summa Tööaeg
10 min. € 5000
Taotle Laenu
10 % € 500
08.00 - 20:00
10:00 - 20:00

Teema: Teise korteri ost
Tuule Ilves

Kõigepealt võid lihtsalt küsida, et tahad omala kodulaenuga korteri osta ning praeguse korteri tahad tagatiseks panna. Välja üürimisest ei pea sa midagi rääkima. Kui nad siiski täpsemalt uuriva siis võid ju öelda et praegune korter millegipärast ei sobi sulle ja üürid hoopis selle välja.
Kui see vastus neid ei rahulda siis madala intressiga kodulaenu antakse ka siis kui tahad korterit (kodu) osta oma lähisugulasele (lapsele, vanemale, vanavanemale vms.). Seda ei pruugi laenuhaldur sulle ise välja pakkuda.
Ise enesest ma ei saa aru miks seda lähedasele ostmist vaja on, sest ametlikku dokumenti (laenulepingusse, ostu-müügi lepingusse) seda kuskile kirja ei lähe. Laen ja korter lähevad ikka sinu nimele.

Korteri ost
Robin Kuusk

Tere, tahaksin küsida, kui ettevõtte ostab korteri põhivarana ja edasi rendile anda , näiteks, kas mööbli ja remondikulud ka võib arvestada ettevõtte kuludusse, OÜ on käibemaksukohuslane.Ette tänades!

Teema: korteri ost
Arnold Sirel

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See, et eelmine omanik(müüja) on kohustatud maksma aprilli arved jne KIRJUTATAKSE LEPINGUSSE.
[/tsitaat]
Mina pole veel lepingut näinud mis arveid maksaks. Lepingusse võid kirjutada mida iganes, aga kui ikka eelmine omanik on paadunud võlglane, siis ei garanteeri sulle keegi, et ta ka peale korteri müümist arve maksaks.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*