Kuidas vähendada rahastressi ja depressiooni?

Võrdlema
Saamise aeg Maksimum summa Intressimäär(%)* Min Summa Tööaeg
10 min. € 5000
Taotle Laenu
10 % € 500
08.00 - 20:00
10:00 - 20:00

Kuidas vähendada rahastressi ja depressiooni?
Erlend Mark

Kui toimid sellise plaani järgi iga kuu, on aasta-paari pärast võlgnevused juba kas täiesti kadunud või tunduvalt väiksemad. Plaani koostamine on võimas stressileevendaja juba seetõttu, et see annab sulle stabiilsema tunde – kui tasud võlgnevusi kindla kava järgi, on ohjad sinu kätes ning isegi, kui võlgnevuste lõpliku tasumiseni on veel küllaga aega, ei pea sa enam oma peas hoidm muremõtteid, sest tead, et sisuliselt on võlad juba sama hästi kui tasutud. Kõik tänu sinu plaanile.

Kuidas vähendada rahastressi ja depressiooni?
Kelli Kallas

Kui krediitkaardiga tasumise puhul on kahtlusi, siis on targem makse sooritada mõne muu makseviisi kaudu

Kuidas vähendada tööstressi?
Angela Paasuk

Tööstressi suurendab ka sageli konfliktis töö- ja pereelu. Pfeffer lausus, et tööandjad peaksid olema alluvate suhtes paindlikumad ning arvestama ka nende pereeluga. Muu hulgas käiakse uuringus välja võimalus, et tööandja võiks töötajale suisa appi tulla, et hakkama saada tööväliste kohustustega. See aitab kaasa nii tööstressi vähendamisele kui tööandja ja töötaja paremale suhtlusele.

Hea lugeja!
Illar Malk

Veiste-südamerohi (Leonurus cardiaca), nagu ka nimest järeldada võib, on olnud kasutusel südamehaiguste ennetamisel, kuna see toimib rahustavalt ja põletikuvastaselt. Vene teadlased uurisid veiste-südamerohu toimet kõrgvererõhktõve, ärevuse ja unehäiretega patsientide ravis ning leidsid, et tervelt 32% patsientide puhul oli märgata olulist ärevuse vähenemist.

Hea lugeja!
Rauno Aasmae

Plast on mugav tooraine, tänu millele oleme saanud arendada häid töövahendeid. Tooraine kerge kasutus ongi viinud sellest valmistatud toodangu plahvatuslikule suurenemisele.  Aastatel 1965–1995 on maailmas tõusnud plastmassi toodang kahest miljonist 24 miljoni tonnini ja see kasvab iga aastal. Maailmas valmistatakse igal aastal miljoneid tonne ftalaate sisaldavaid mänguasju, kosmeetikat  ning palju muud. Vaiksel ookeanil laiutab ”plastiksaar”, mis on kaks korda suurem kui Mehhiko. Sellesse piirkonda koguneb ookeanihoovustega meeletuid prügiparvesid, mis koosnevad 80% ulatuses plastmassist. Arvatakse, et selle piirkonna vees on 6 korda rohkem plastmassi kui planktonit. Plastiühendite mõju loodusele on hästi dokumenteeritud. See põhjustab konnadel kahesoolisust ning paljudel liikidel probleeme paljunemisel ja sugulises käitumises.

Hea lugeja!
Kalev Kotka

Eelnevatel aastakümnetel oli vaimse tervise probleemi vastu ravimi võtmine seotud sotsiaalse stigmaga. Kuigi selle stigma õigustatus on vaieldav, ei ole kahtlust, et inimesed mõtlesid kaks korda järele, enne kui hakkasid depressiooni tablettidega ravima. Tänapäeval oleme aga veendunud, et need ravimid parandava meie ajus olevat viga. Probleem on selles, et too viga ei ole kunagi piisavalt tõestust leidnud. Ravimid aitavad depressiooni all kannatajal kahtlemata ennast paremini tunda, kuid seda teevad ka teised illegaalsed ained. Dr Moncrieff ei soovita, et inimesed peaksid sellepärast otsima enda depressioonile leevendust illegaalsetest vahenditest, kuid ta soovib, et inimesed mõtleksid tõsiselt järele, mida nad teevad, kui neelavad igal hommikul ärgates tablette ning vajadusel suurendavad doosi, kuna keha harjub pikapeale ravimiga ära.

Naistepuna kui abivahend depressiooni vastu
Teele Pihlak

Meravita pakub oma toodete seas närvisüsteemi toetavat preparaati naistepunaga. Toote koostises sisaldub 600mg naistepuna, mis teadusuuringute alusel on piisav annus depressiooni leevendamiseks. Ja lisaks sisaldab preparaat SAM-e mida kasutatakse suukaudselt depressiooni, ärevuse, migreenide, südamehaiguste, alakeha (kõhupiirkonna) valude korral. Lisaks on SAM-e abimeheks kroonilise seljavalude, dementsuse, osteoartriidi, Alzheimer‘i tõve, kroonilise väsimuse sündroomi (CFS), maksahaiguste, Parkinson‘i tõve, hüperaktiivsuse korral. S-adenosüülmetioniin (SAM-e) on endogeenne nukleotiidilaadne molekul, mida leidub peaaegu kõikides organismi kudedes ja vedelikes, eriti palju leidub seda ajus ja maksas mis osaleb emotsionaalses tervises, parandades  tuju. Teadlased on kindlaks teinud, et SAM-e normaalsest väiksem kogus organismis on põhjustanud stressi, depressiooni ning SAM-e lisamine toidusedelisse on aidanud neid, kellel juba on depressioon (nii menopausijärgne kui muudest teguritest tingitud depressioon).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*