Laenu on võimalik saada 80 – 90% ulatuses sõiduki turuväärtusest

Võrdlema
Saamise aeg Maksimum summa Intressimäär(%)* Min Summa Tööaeg
10 min. € 5000
Taotle Laenu
10 % € 500
08.00 - 20:00
10:00 - 20:00

Professional Translation and Localization Services in 50+ Languages
Kustas Part

Mingfang leads the company’s efforts in China to build a strong author-centric brand, committed to helping academics in the country achieve publishing excellence. He possesses 16 years in the STM publishing industry, including a stint as the Editor-In-Chief at IOP Publishing. Mingfang obtained his PhD in fusion plasma physics from Tsinghua University, China, in 1995, followed by post-doctoral research in China, Israel, and Sweden. He has had over 30 research papers published in major physics journals, all before 2002.

Smsmoney.ee – kiirlaen sinu kontole juba täna?
Romet Laas

Autolaen tähendab kahel eri moel laenu taotlemist. Üks viis on taotleda laenu juba olemasoleva auto tagatisel. Teine viis on võtta laenu auto taotlemiseks. Sms Money pakub autolaenu esimest varianti ehk sa võid kasutada autot laenu tagatiseks. Muidugi peab auto vastama teatud nõuetele. Autoomanik peab olema vanuses 18 – 60 aastat, tagatiseks olev auto ei tohi olla vanem kui 13 aastat ning maksumus peab olema seejuures vähemalt 3000 eurot. Laenu tagasimakseperioodi maksimaalseks pikkuseks on 5 aastat. Autolaenu saamiseks on vaja auto viia Sms Money spetsialistide juurde, et viia läbi auto turuväärtuse hindamine, sest laenusumma võib olla vaid kuni 65% sõiduki turuväärtusest. Auto turuväärtuse hindamine on tasuta. Kui auto on Maanteeametis firma nimele ümber vormistatud, kantakse laenusumma sinu pangaarvele.

Liising võimaldab paindlikku lahendust
Endel Kallaste

Lisaks kodulaenule ja -liisingule on alates tänavu kevadest kinnisvaraostu finantseerimise võimalustele pankade ja sihtasutuse Eesti Eluase koostöö viljana lisandunud noore pere laen. Toode on suunatud perekonnale või üksikvanemale, kes kasvatab kuni seitsmeaastast last. Sõltuvalt soetatavast varast ja selle asukohast on võimalik laenuga finantseerida 80?90 ostetava või ehitatava kinnisvara turuväärtusest. 10 suurust omafinantseerimise määra saab kasutada uue või väljaspool Tallinna ja sellega piirduvaid valdu asuva kinnisvara ostja. Noore pere laenu intressimäär ja tähtaeg ei erine kodulaenust.

Pangad asuvad ergutama kodulaenu turgu
Robin Kuusk

Sampo Panga krediidivaldkonna juht Ly Hõbe ütles, et nende hinnangul on viimastel kuudel olnud huvi eluasemelaenude vastu suhteliselt stabiilne. "Sampo pakub klientidele jätkuvalt võimalust taotleda eluasemelaenu alates omafinantseeringu määrast 0% lisatagatise olemasolul ning seda nii ujuva kui ka fikseeritud intressimääraga, selles osas me lähiajal muudatusi ette ei näe," rääkis Hõbe.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*