Laenu pankurid

Võrdlema
Saamise aeg Maksimum summa Intressimäär(%)* Min Summa Tööaeg
10 min. € 5000
Taotle Laenu
10 % € 500
08.00 - 20:00
10:00 - 20:00

Pankurid tahavad endale laenu anda
Inga Aasmae

Hütti sõnul sai seaduse muutmise ettepanekutega algust tehtud juba eelmise aasta sügisel ning esialgsete optimistlike plaanide kohaselt pidi see sügisest olema ka Riigikogus arutusel. “Protsess on tänaseni veninud, sest Eesti Pank pidas vajalikuks anda praegune krediidiasutuste seadus hindamiseks Euroopa Liidu ekspertiisi. Nendepoolne hinnang jõudis aga meieni suure hilinemisega,” tõdes Hütt.

ÄP 5 aastat tagasi: Üliodavat laenu pankurid niipea ei luba
Tauri Mets

Merita Panga Tallinna filiaali juhatuse liikme Juhani Seilenthali sõnul jäävad laenuintressid stabiilseks, aga lähema ühe-kahe aasta jooksul võivad langeda laenumarginaalid, kirjutas Äripäev viis aastat tagasi. ?Eluaseme- ja ärilaenudega ei ole olulisi muudatusi toimunud,? ütles Hansapanga juhatuse esimees Indrek Neivelt. ?Praegu on konkurents kommertspankade vahel tugev ja situatsioon sarnaneb 1997. aastal olnud olukorraga, kui konkurents sundis marginaale alla laskma.?

Kreeka pankurid õhutasid pangajooksu
Renate Korjus

Sõbralik soovitus oli mõeldud selleks, et vananev pangaklient ei riskiks kogu rahaga Kreeka pangajooksus. Pangajooksu siiski ei toimunud. Kuid see võib muutuda aktuaalseks esmaspäeval Kreeka paeministri George Papandreou poolt referendumile pandud 130 miljardilise päästepaketi valguses. See on suurte panustega õnnemäng, mis võib riigi suruda maksujõuetuks ning viia Kreeka väljasviskamiseni euroalalt.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*