Mis on deebetkaart?

Võrdlema
Saamise aeg Maksimum summa Intressimäär(%)* Min Summa Tööaeg
10 min. € 5000
Taotle Laenu
10 % € 500
08.00 - 20:00
10:00 - 20:00

Deebetkaart
Meeli Levandi

(1) Maksimaalne sissemakse limiit kalendrikuus erakliendi (konto(de) omaniku) kohta on 10 000 eurot, ärikliendi (konto(de) omaniku) kohta 15 000 eurot.
(2) Ajutise kaardiga ei ole tehing lubatud SEB Läti ja SEB Leedu sularahaautomaatides.
(3) Nõuded kaardiga välisvaluutas tehtud toimingute kohta laekuvad pangale rahvusvahelistelt kaardiorganisatsioonidelt (Visa, Mastercard) nende määratud kursi alusel eurodesse konverteerituna.

Gold-deebetkaart
Ene Korjus

Soodne reisikindlustus, mis laieneb kuni kolmele pereliikmele
PZU* aastane reisikindlustus maksab ainult 89 eurot. Peale Gold-kaardi omaniku laieneb kindlustus kuni kolmele pereliikmele (abikaasa/elukaaslane ja kuni kaks last), kes elavad samal aadressil ja reisivad koos kaardiomanikuga ning on märgitud kindlustuspoliisile. Kui peres on kasvamas rohkem kui kaks last, saab lisaks sõlmida eraldi Child reisikindlustuse poliisi, millel kindlustatuks on laps.
Gold reisikindlustus kehtib kõikjal maailmas (v.a Eesti Vabariik). Reisikindlustuspoliisi saate sõlmida Internetipangas või lähimas SEB pangakontoris. Pereliikmete kindlustuslepingusse lisamiseks on vaja teada kindlustatavate isikukoode.
Loen reisikindlustuse kohta

Deebetkaart
Vahur Aavik

Selleks, et saaksid oma posti teel saadetud kaarti kasutada, tuleb see kõigepealt aktiveerida internetipangas (menüü Minu Pank -> Kaardid -> Aktiveeri). Kui tegemist on lisakaardiga, aktiveerib kaardi konto omanik. Enne kaardi aktiveerimist veendu, et oled nii kaardi kui ka PIN-koodi rikkumata kujul kätte saanud. Kaardi aktiveerimisel internetipangas pead sisestama kaardi 4 viimast numbrit. Enne kaardi kasutamist kirjuta kaardi tagaküljele ka enda allkiri.

Ärikliendi deebetkaart
Rauno Aasmae

Selleks, et saaksid oma posti teel saadetud kaarti kasutada, tuleb see kõigepealt aktiveerida internetipangas (menüü Minu Pank -> Kaardid -> Aktiveeri). Kaardi aktiveerib ettevõtte volitatud esindaja internetipangas. Enne kaardi aktiveerimist veendu, et oled nii kaardi kui ka PIN-koodi rikkumata kujul kätte saanud. Kaardi aktiveerimisel internetipangas pead sisestama kaardi 4 viimast numbrit. Enne kaardi kasutamist kirjuta kaardi tagaküljele ka enda allkiri.

Mis on deebetkaart.
Erlend Mark

Siiski, enamik deebetkaardid Sberbank kasutatakse lihtne sularaha väljavõtmine.Seega, kõige omandada selline kaart, et saada raha oma tööandjad.Enamik ettevõtteid üldiselt maksmiseks töötasu kandes kaardile.Ja sellisena, nad kasutavad sageli deebetkaardid Sberbank.Lõppude lõpuks, see institutsioon on kõige levinum sularahaautomaatide võrk.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*