Nipid, kuidas pidada edukad palgaläbirääkimised

Võrdlema
Saamise aeg Maksimum summa Intressimäär(%)* Min Summa Tööaeg
10 min. € 5000
Taotle Laenu
10 % € 500
08.00 - 20:00
10:00 - 20:00

Nipid, kuidas pidada edukad palgaläbirääkimised
Kalev Kotka

Inbankil on kontohaldustasu arvestatud kuumaksesse, mis on suur pluss

Kuidas pidada edukaid läbirääkimisi?
Vaino Kirsipuu

Ajastamist saab ka muud moodi enda kasuks ära kasutada. Oletame, et tahad märtsis korterit üürima hakata. Kui sa teed 12 kuu pikkuse lepingu, siis võib juhtuda, et omanik peab järgmise aasta märtsis uue üürniku leidma. Kui sa küsid aga 15 kuu pikkust üürilepingut, siis vabaneb korter hooaja parimal ajal, mil üürniku leidmine on tunduvalt lihtsam. See võib suurendada võimalust, et omanik on nõus üürihinda alandama.

Kuidas pidada edukalt palgaläbirääkimisi?
Tauri Mets

Kui oled viimased 5 aastat olnud usaldusväärne ja lojaalne töötaja oma ettevõttele? Kahjuks ei ole see alati piisav asjaolu palgalisa saamiseks. Tööandjat huvitab pigem see, mida oled nende 5 aastaga saavutanud. Arvuta näiteks välja, kas ja kuidas on sinu töö tulemusena ettevõtte müüginumbrid kasvanud. Võib-olla oled just lisanud ettevõtte kliendibaasi mõne suurfirma, kellest on saanud kasulik püsiklient? Kas muutsid hiljuti ettevõtte turunduse strateegiat eesmärgiga ettevõtet paremini reklaamida ja tõsta läbi turundustegevuse ka müügitulemusi? Sellised kalkuleeritud argumendid on tööandjale kindlasti meeltmööda ning teeb palgatõusust rääkimise kergemaks.

Kuidas pidada edukalt palgaläbirääkimisi?
Heiki Rebane

Kui olete viimased viis aastat olnud usaldusväärne ja lojaalne töötaja oma ettevõttele? Kahjuks ei ole see alati piisav asjaolu palgalisa saamiseks. Tööandjat huvitab pigem see, mida olete nende viie aastaga saavutanud. Arvutage näiteks välja, kas ja kuidas on teie töö tulemusena ettevõtte müüginumbrid kasvanud. Võib-olla olete just lisanud ettevõtte kliendibaasi mõne suurfirma, kellest on saanud kasulik püsiklient. Kas muutsite hiljuti ettevõtte turunduse strateegiat eesmärgiga ettevõtet paremini reklaamida ja tõsta sedakaudu ka müügitulemusi? Sellised kalkuleeritud argumendid on tööandjale kindlasti meeltmööda ning teeb palgatõusust rääkimise kergemaks. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*