On vähe asju maailmas, mis on suuremad stressiallikad kui raha.

Võrdlema
Saamise aeg Maksimum summa Intressimäär(%)* Min Summa Tööaeg
10 min. € 5000
Taotle Laenu
10 % € 500
08.00 - 20:00
10:00 - 20:00

Mis on kõige suuremad asjad maailmas?
Meeli Levandi

Kõige suurem asi, mida me taevast näeme, on päike. Õieti polegi võimalik päikest otse näha, sest ta on nii ere. See tähendab, et Päike on ka kõige heledam asi taevas. Päike on tegelikult samasugune täht nagu kõik teised tähed, mida on taevast näha öösiti. Päeval pole teisi tähti näha, sest Päikese heledus varjab nende valguse. Teised tähed paistavad meile nii pisikesed seetõttu, et nad asuvad Päikesest palju kaugemal. Kuigi mõni täht on Päikesest palju suurem, koguni nii suur, et kui ta oleks Päikese asemel, jääks maakera tähe sisse. Õnneks on nii suured tähed meist väga kaugel. Päike on meist just parajal kaugusel — kui me oleksime Päikesele lähemal, oleks liiga kuum, ja kui pisut kaugemal, siis liiga külm. Meil on väga vedanud.

Mis on reisides kõige suuremad stressiallikad? 
Kuldar Rootare

– Inimesed, kes hüppavad lennuki sihtpaika jõudes iistekohalt püsti liiga vara.

5 sodiaagimärki, kes on kõige suuremad draamakuningannad (16)
Ene Korjus

Kui ta tujukaks muutub, siis seetõttu, et ta ei saanud oma tahtmist. Või oli ta liialt emotsionaalne. Ta võib muutuda tõeliseks draamanäitlejaks või printsessiks. Kui see juhtub, siis on parim tuua ta pilvepiirilt tagasi maale…

Et.AmazingHope.net
Inga Aasmae

Näiteks juhid majanduslikult võimsamaid riike, nn G8, kuid tema sõnad kuulnud. Tippkohtumisel ei ole saabunud. "On kahetsusväärne, et juhid suurimaid ja rikkamaid riike tulid," ütles ta Gawain Kripke Suurbritannia heategevusorganisatsioon Oxfam. "Ilma nendeta on väga raske ette kujutada, kuidas maailm popery nende probleemidega." Of 192 riigipead ja valitsusjuhid neist lõpuks osutus vähem kui kolmandik ja isegi paljud riikide saatis põllumajandusministrid asemel juhid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*