Ootamatuid võimalusi ei tohi kasutamata jätta.

Võrdlema
Saamise aeg Maksimum summa Intressimäär(%)* Min Summa Tööaeg
10 min. € 5000
Taotle Laenu
10 % € 500
08.00 - 20:00
10:00 - 20:00

FOTOD: Ei saa võimalust kasutamata jätta. Ettevõtted kasutavad Prisma kampaaniat usinalt ära
Kalev Kotka

Tõenäoliselt on tegu reklaamimaailma ühe toredama võttega, et kui sa märkad ühiskonna pahameelt mõne teise ettevõtte kampaania suhtes, siis tuleb kohe välja tulla oma positiivse vastureaktsiooniga. Nii on suur šanss, et sinu reklaami jagatakse sotsiaal- ja ka tavameedias. Seda on teinud seekord ka raamatupood, sokimüüja ning Tartu hipster-kaubamaja Aparaaditehas. Tundub, et kruusidel, raamatutel, sokkidel ja küünaldel võib sel jõuluajal olla eriti hea minek.

Kodumajutus võib peita endas ootamatuid ohte
Angela Paasuk

Kui tavapäraselt kaitseb varguse ohvriks langenud reisijat reisikindlustus, siis kodumajutuse puhul ei pruugi kindlustusest abi olla ei pagasi ega dokumentide maksumuse hüvitamiseks, sest lepingutingimustes on selgelt kirjas, et pagasit ei tohi jätta järelevalveta. Võõrasse erakorterisse asjade jätmine aga võrdub sellega, et need ongi järelevalveta, eriti veel siis, kui sees on käidud võtmega ja politsei väljastab kindlustusele tõendi, kus on kirjas, et sissemurdmise jäljed puuduvad.

Kodumajutus võib peita endas ootamatuid ohte
Miina Malk

Kui aga töölähetusse suundub palgatöötaja või käsunditäitja, siis vastutab reisi õnnestumise eest tööandja. Töölepinguseaduse paragrahv 40 ja võlaõigusseaduse paragrahv 628 ütlevad, et kui töötajale tekib tööreisil olles mingi ootamatu kahju, siis peab tööandja selle hüvitama.Järgnevalt on toodud neli peamist kahjuliiki, mille kohta kortermajutuse broneerinud kliendid kõige rohkem kaebusi esitavad. Kahjunõue laekub enamasti tööandjale, kuna litsentsimata majutusasutus ise vastutust tavaliselt ei võta ja nende ainus risk on negatiivne tagasiside ööbimiskohti vahendavas portaalis.1. Tuleohutuse eeskirjade eiramineÜkski hotell ei saa ametlikku tegevusluba, kui iga-aastane tuleohutuse kontroll on tegemata. Sisustusmaterjalid, signalisatsioon, automaatika, kustutussüsteemid, evakuatsiooniteed jne – kõik peab vastama päästeameti kehtestatud nõuetele ja olema töökorras.Eramajutust vahendavasse portaali võib oma kinnisvara üles panna iga inimene ja keegi ei tule kontrollima, kas kohustuslikud ja välja reklaamitud tingimused ka tõele vastavad. Kontrolli puudumise tulemus on see, et tuleohutusenõuded on sageli täitmata. Näiteks puuduvad töökorras suitsuandurid ja tulekustutid ning tulekahju korral ka evakuatsiooniväljapääsud.2. Reisikindlustus varguse vastu ei kaitseKui omanik annab külalistele korterivõtmed, siis turvalisust see veel ei garanteeri, sest samu võtmeid on välja antud paljudele. Järelikult liigub kuskil ringi teadmata hulk kadunud või kopeeritud võtmeid, millest puudub ülevaade isegi korteri omanikul. Meedias on olnud juttu juhtudest, kus kortermajutuses ööbijad on oma varast ilma jäänud.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*