ReInvest24 jagab uute investorite vahel laiali 1500 eurot

Võrdlema
Saamise aeg Maksimum summa Intressimäär(%)* Min Summa Tööaeg
10 min. € 5000
Taotle Laenu
10 % € 500
08.00 - 20:00
10:00 - 20:00

ReInvest24
Endel Kallaste

Meie meeskond on aastate jooksul läbi viinud üle 10 miljoni euro väärtuses investeeringuid, mis koosnevad erinevatest kinnisvaraprojektidest, mida on rahastanud meie investorid. Igaüks meist omab mõnda erilist oskust, mis paneb meie kinnisvarainvesteeringud õitsema. Oleme väga uhked selle üle, et meil on nii erinevatest taustadest pärit andekas kogum inimesi, mis eristab meid teiste seast. Üheskoos otsime pidevalt uusi ja põnevaid kinnisvaraprojekte. Tutvuge meie objektidega ja uurige, kuidas meie kogenud meeskond saab aidata teil alustada kinnisvarainvesteeringutega juba täna!

ReInvest24
Ene Korjus

Liitu, et olla kursis uudiste ning uute pakkumistega.

Paf jagab oma mängijate vahel ära 5000 eurot
Meeli Levandi

Turniirid toimuvad iga päev ajavahemikul 01:00 – 23:59 ning kõik turniiril kvalifitseerunud mängijad (mängijad, kes on teinud South Park Reel Chaos mängus minimaalselt 20 keerutust) saavad autasustatud ka kolme tasuta spinniga. Spinnid väljastatakse 12. jaanuaril.

Milliste Eesti investorite vahel jaguneb Nelja Energia müügist saadav 66,5 miljonit eurot?
Vahur Aavik

Ivard OÜ asutaja ja juhatuse liige Peeter Mänd on lisaks mitme ettevõttega seotud. Ta on Kreme Investeeringud osanik ning Vigrelle aktsionär. Samuti Eften Capitali nõukogu liige, Betoonimeistri nõukogu esimees ja Laatre Piima nõukogu liige. Ivard OÜ osa Nelja Energia müügitehingust on 15,6 miljonit eurot.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*